[vc_row][vc_column][vc_column_text]

روش های ارسال

ارسال محصولات  با توجه به شهر مورد نظر کاربر می‌باشد. در تهران توسط پیک گالری الی و در شهرستان‌ها توسط پست می‌باشد.

در صورت ارسال با پست، مشتریان عزیز برای پیگیری مرسوله خود می‌توانند به وب سایت اداره پست مراجعه و با وارد کردن کد رهگیری وضعیت بسته خود را پیگیری کنند.

مدت زمان تحویل

گالری الی در راستای سرویس‌دهی هر چه بهتر به مشتریان خود، کلیه محصولات ارسالی از طریق پیک در شهر تهران را حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری و سفارش مشتریان ساکن شهرستان‌ها  ظرف مدت 24 ساعت کاری برایشان پست خواهد شد و حداکثر طی 6 روز کاری به دست مشتریان خواهد رسید.

* روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

محدوده ارسال با پیک در تهران: از غرب اتوبان شهید باکری، از شرق سه راه تهرانپارس، از جنوب ابتدای خیابان فدايیان اسلام

ارسال به کرج، لواسان، شهریار، شهر ری، اسلامشهر، شهرقدس، اندیشه و رودهن، ورامین، بومهن و هشتگرد از طریق پست انجام می‌گردد اما با هماهنگی با پشتیبانی از طریق پیک امکان پذیر است که هزینه ارسال به عهده مشتری می‌باشد.

کلیه کالاهای خریداری شده از سوی مشتریان قبل از ارسال توسط الی گالری کنترل می‌شود و پس از اطمینان کامل از صحت کالا نسبت به ارسال آن اقدام می‌گردد. کالاها در بسته بندی‌های استاندارد و ایمن و مناسب برای هدیه به مشتریان تحویل می‌گردد. مشتریان در هنگام تحویل کالا می‌بایست بسته بندی کالا را کنترل و سالم بودن آن را رسید نمایند و در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل در بسته بندی کالا ( مانند پارگی و … ) که نشان از وجود مشکلات احتمالی در آن باشد، از تحویل گرفتن کالا خودداری نمایند  و موضوع را به بخش خدمات پس از فروش وب سایت  اطلاع داده و از همان طریق پیگیری نمایند. در غیر این صورت کاربر با امضا رسید دریافت کالا صحت مرسوله را تایید نموده و حق هرگونه ادعایی را از خود سلب می‌نماید.

شرایط تعویض

عودت 24ساعت و تعویض 4 روزه ( استرداد فقط شامل محصولات خریداری شده از فروشگاه اینترنتی الی می‌باشد):

  • هر فرد تنها یکبار می‌تواند اقدام به تعویض و عودت کالا کند
  • تعویض و عودت با فاکتور و فقط حضوری امکان پذیر می‌باشد
  • واحد کنترل کیفیت الی گالری قبل از بسته بندی مرسولات، با دقت و حساسیت بالایی آنها را بررسی نموده و درصورت اطمینان از صحت و تطابق کالا نسبت به ارسال آن اقدام می‌نماید با این وجود در صورتی‌که کالای سفارش داده شده مغایر با کالای تحویلی توسط مشتری باشد. کلیه هزینه های عودت کالا بر عهده گالری الی می‌باشد و مشتری می‌بایست حداکثر تا 24 ساعت با پشتیبانی سایت تماس بگیرد.
  • محصول برگشتی می‌بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط دریافت شود و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط تعویض یا عودت می‌شود.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
محصولات
جستجو
لیست علاقه‌مندی‌ها
×